Hlavní navigace

iDnes spustil na m.idnes.cz novou mobilní verzi

6. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zpravodajský server iDnes spustil novou mobilní verzi dostupnou na adrese m.idnes.cz. Vytvořením stránek, které jsou optimalizované pro prohlížení v mobilních telefonech dáváme našim obchodním partnerům možnost oslovit reklamním sdělením tradičně bonitní cílovou skupinu čtenářů zpravodajství iDnes jinou formou a v jiném prostředí, než doposud byli zvyklí. Očekáváme, že reklama na m.idnes.cz bude pro svou vysokou účinnost vhodným doplňkem pro internetové kampaně většiny našich významných klientů…

Zpravodajský server iDnes spustil novou mobilní verzi dostupnou na adrese m.idnes.cz. Vytvořením stránek, které jsou optimalizované pro prohlížení v mobilních telefonech dáváme našim obchodním partnerům možnost oslovit reklamním sdělením tradičně bonitní cílovou skupinu čtenářů zpravodajství iDnes jinou formou a v jiném prostředí, než doposud byli zvyklí. Očekáváme, že reklama na m.idnes.cz bude pro svou vysokou účinnost vhodným doplňkem pro internetové kampaně většiny našich významných klientů, uvedl Jiří Otevřel, obchodní ředitel iDnes pro online reklamu a Internet.

Návštěvníci na titulní stránce mobilní verze naleznou přehled aktuálního zpravodajství a rychlé odkazy na textové reportáže z různých události včetně sportovních klání. Nechybí rozcestník mobilních verzí předpovědi počasí, jízdních řádů, televizního programu nebo služby Rajče.net pro sdílení fotek. Postupem času na mobil přesuneme celý iDnes, tedy i inzertní projekty jobdnes.cz, automodul.cz, reality.idnes.cz a topkontakt.cz, řekl Jaroslav Kábele, ředitel zpravodajského serveru iDnes. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).