Hlavní navigace

Ignum zahájilo řízení s rozesílateli protiparoubkovského spamu

Jiří Macich ml.

Možná i do vaší e-mailové schránky dorazil e-mail z adresy kscssd@seznam.cz obsahově zaměřený proti ČSSD a expremiérovi Jiřímu Paroubkovi podepsaný aktivisty Janem Šináglem a Jiřím Jehličkou (známým třeba díky kauze s doménou kucharova.eu). E-mail ve skutečnosti není odesílán ze Seznamu, ale z účtu hostovaného společností Ignum. Antispamový zákon platný v České republice je na rozesílatele těchto hromadných e-mailů bohužel krátký, ovšem podle našich informací Ignum zajílo s zákazníkem…

Možná i do vaší e-mailové schránky dorazil e-mail z adresy kscssd@seznam.cz obsahově zaměřený proti ČSSD a expremiérovi Jiřímu Paroubkovi podepsaný aktivisty Janem Šináglem a Jiřím Jehličkou (známým třeba díky kauze s doménou kucharova.eu). E-mail ve skutečnosti není odesílán ze Seznamu, ale z účtu hostovaného společností Ignum. Antispamový zákon platný v České republice je na rozesílatele těchto hromadných e-mailů bohužel krátký, ovšem podle našich informací Ignum zajílo s zákazníkem rozesílajícím tento e-mail řízení dle platných smluvních podmínek.

Našli jste v článku chybu?
28. 4. 2008 15:14
Miloš H. (neregistrovaný)
Klamná reklama? Mám pocit, že ODS minus je plněno takřka dokonale :-)
11. 3. 2008 23:17
Expert (neregistrovaný)
Šinágl často projevuje primitivně jednoduché chování a skoro ve všech vidí něčí agenty a skoro na všecjny, kdo se mu nelíbí podává trestní oznámení nebo je za něco udává, bez ověření šíří i vyložené lži a pomluvy, které mu někdo nakuká. No prostě primitivita přístupu k životu.