Hlavní navigace

Internet Trading končí v Centru a Atlasu

31. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Centrum.CZ Holdings, provozovatel značek Atlas.cz, Centrum.cz, Aktuálně.cz nebo ICQ, už nebude od dnešního dne využívat obchodních služeb společnosti Internet Trading. Podle informací, které se objevily na stránkách Centrum.cz, se tak společnost rozhodla na základě dlouhodobých analýz. O kampaně se bude starat více než 150 obchodníků vlastní celorepublikové sítě.

Společnost Centrum.CZ Holdings, provozovatel značek Atlas.cz, Centrum.cz, Aktuálně.cz nebo ICQ, už nebude od dnešního dne využívat obchodních služeb společnosti Internet Trading.

Podle informací, které se objevily na stránkách Centrum.cz, se tak společnost rozhodla na základě dlouhodobých analýz. O kampaně se bude starat více než 150 obchodníků vlastní celorepubliko­vé sítě.

K poslední větší přestavbě svých obchodních sítí sáhly portály před rokem. Seznam převedl své obchodníky-živnostníky na interní pracovní poměr a Centrum s Atlasem navázaly spolupráci právě s Internet Tradingem. Ten dlouhá léta pracoval pro Centrum, avšak v roce 2006 spustil svůj vlastní portál a obsahovým serverům nabízí kontroverzní formu „kontextové“ reklamy.