Hlavní navigace

Invex Forum 2010 tentokrát už v polovině září

3. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Konference Invex Forum, pohrobek někdejšího veletrhu Invex, se letos uskuteční spolu s Mezinárodním strojírenským veletrhem (MSV). Vzhledem k termínové blízkosti a i struktuře návštěvníků MSV, kteří svojí odborností nejlépe odpovídají požadavkům odborného návštěvníka Invex Fora se naskytla jedinečná příležitost uspořádat Invex Forum souběžně s 52. Mezinárodním strojírenským veletrhem – a my jsme se rozhodli tuto šanci využít, říká Radek Malý, ředitel projektu Invex Forum. Invex Forum 2010 bude…

Konference Invex Forum, pohrobek někdejšího veletrhu Invex, se letos uskuteční spolu s Mezinárodním strojírenským veletrhem (MSV). Vzhledem k termínové blízkosti a i struktuře návštěvníků MSV, kteří svojí odborností nejlépe odpovídají požadavkům odborného návštěvníka Invex Fora se naskytla jedinečná příležitost uspořádat Invex Forum souběžně s 52. Mezinárodním strojírenským veletrhem – a my jsme se rozhodli tuto šanci využít, říká Radek Malý, ředitel projektu Invex Forum. Invex Forum 2010 bude probíhat v areálu brněnského výstaviště od 14. do 15. září 2010, tedy souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem.

Invex Forum však bude samostatný projekt. Výhoda souběžného konání s MSV má být podle organizátorů i v tom, že firmy získají možnost prezentace formou stánku a budou tak moci oslovit nejen návštěvníky Invex Fora, ale i MSV. Pořadatelé vypichují zjištění, že téměř 80 procent návštěvníků MSV rozhoduje nebo spolurozhoduje o investicích a nákupech. Loňský premiérový ročník Invex Fora si můžete připomenout v našem dřívějším článku 3IN místo Invexu: datové schránky budou pokračovat podle plánu (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.