Hlavní navigace

Jak se chodí na toalety u portálů

18. 8. 2001
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Řada z nás by jistě ráda nahlédla pod pokličku dění v jednotlivých internetových firmách. Jako první vlaštovku vám přinášíme email, který byl hromadně rozeslán zaměstnancům jednoho nejmenovaného českého portálu. To: Všichni zaměstnanci Subject: TOALETY Dnešní den se zapíše do dějin :-))) Po dlouhé anabázi **** konečně dostavěl nové toalety a věnoval nám i klíče. U Šárky budou 2 svazky klíčů – dámské a pánské. Klíč č. 2 je od úplně vstupních dveří. Klíč č. 9 je od dveří do dámské/pánské části.…
Řada z nás by jistě ráda nahlédla pod pokličku dění v jednotlivých internetových firmách. Jako první vlaštovku vám přinášíme email, který byl hromadně rozeslán zaměstnancům jednoho nejmenovaného českého portálu.

To: Všichni zaměstnanci
Subject: TOALETY
Dnešní den se zapíše do dějin :-))) Po dlouhé anabázi **** konečně dostavěl nové toalety a věnoval nám i klíče.
U Šárky budou 2 svazky klíčů – dámské a pánské. Klíč č. 2 je od úplně vstupních dveří. Klíč č. 9 je od dveří do dámské/pánské části. Dveře do pánské části se zatím špatně zavírají, **** to opraví. Naše kabinka je poslední jak u dam, tak u pánů, u dam je to klíč 21, u panů 10. Je tam k dispozici i sprcha bez klíče.
Vzhledem k tomu, že je tam čerstvá omítka, XXX nás prosí, abychom stále zapínali ventilaci – hnědý vypínač vedle světla.
Přeji hodně příjemných zážitků. :)

A pak že je to internetové podnikání nějaká selanka… :-)))

Autor článku

Autor je někdejším šéfredaktorem serveru Lupa. V současné době už se psaní věnuje pouze v míře menší než malé, a to zásadně pro radost.