Hlavní navigace

Jak to bude s Qhodnocení v rukou Atlasu

Jiří Macich ml.

Atlas koupil Qhodnocení – to už z našich zpráviček víte. Nyní Atlas poodhalil své plány s tímto komunitním serverem. Server v současné podobě bude postupem času zcela zrušen. Jednotlivé služby posílí současné služby Atlasu Pokec.atlas.cz, Fotky.atlas.cz, Seznamka.atlas.cz a Blogy.atlas.cz. Pro Atlas je nejzajímavějším přínosem rozsáhlá databáze fotografií, která byla nosným pilířem Qhodnocení. Tento komunitní portál se narozdíl od konkurence zaměřoval na profesionální fotografy, kteří hledali…

Atlas koupil Qhodnocení – to už z našich zpráviček víte. Nyní Atlas poodhalil své plány s tímto komunitním serverem. Server v současné podobě bude postupem času zcela zrušen. Jednotlivé služby posílí současné služby Atlasu Pokec.atlas.cz, Fotky.atlas.cz, Seznamka.atlas.cz a Blogy.atlas.cz.

Pro Atlas je nejzajímavějším přínosem rozsáhlá databáze fotografií, která byla nosným pilířem Qhodnocení. Tento komunitní portál se narozdíl od konkurence zaměřoval na profesionální fotografy, kteří hledali prostor pro prezentaci vlastních fotografií.

Atlas si i po odstavení Qhodnocení nechá doménu qhodnoceni.cz (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?