Hlavní navigace

Jak získat zpět původní způsob psaní mailů na Gmailu

31. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Změna způsobu psaní mailů a odpovídání na maily v Gmailu se hodně nelíbí. Dobrá zpráva? Prozatím si můžete ještě tuhle změnu deaktivovat.

Je to tak, nové rozhraní pro psaní a odpovědi v Gmailu je, slušně řečeno, podivné (viz Gmail nekompromisně nasazuje nový kontroverzní e-mailový editor). Zvyká se na něj těžko, byť po pár měsících používání s ním osobně nemám problém. Chce se to jen naučit nějaké ty „skryté“ triky, třeba ten, že ho lze otevřít v samostatném okně (užitečná věc). 

Pokud se vám přesto nechce novou podobu psaní mailů používat, můžete se vrátit zpět k původní. Samozřejmě ale nejspíš jenom do doby, než Google původní podobu odstraní a zůstane pouze nová.

Klikněte na Compose/Napsat a dole vpravo najdete malou šipku. Vyvolá menu, kliknete na „Dočasně přepnout zpět na starý způsob psaní zpráv“. Jednoduché.

Zkuste to, prozatím je to lepší řešení, než nadávat v diskusích. Ale pokud nadávat chcete, tak můžete. Ale až v těchto diskusích narazíte na otázku „jak to vrátím zpět?“ tak už budete vědět jak na to a můžete poradit.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).