Hlavní navigace

Jandovou a Haberu doplní v letošní SuperStar v porotě Soukup a Vytisková

22. 4. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Nabídku na porotcování beru jako výzvu. Těším se, že mi bude z výkonů některých zpěváků mrazit v zádech a že tento ročník pošle do éteru nějakou zajímavou osobnost,“ uvedla Vytisková.

Skladatel a producent Ondřej Soukup a zpěvačka skupiny Toxique Klára Vytisková budou vedle Marty JandovéPala Habery tvořit porotu letošní SuperStar, kterou nabídne na podzim jako společný projekt Nova s Markízou. Absolutním nováčkem v porotě tak bude pouze Vytisková, Soukup, Habera i Jandová už zde v minulosti usedli. Novým prvkem, který zapojila Nova do soutěže, je sociální síť Instagram sázející především na fotky. Tady měli diváci možnost se jako první dozvědět právě o nových posilách v porotě. Nova s Markízou bezpochyby využijí při komunikaci aktuálního ročníku SuperStar i sociální síť Facebook a významnou roli bude hrát i web.

MMF24

K TÉMATU: Nova vsadila na jistotu, v porotě SuperStar opět usednou Jandová a Habera

Do SuperStar jdu jako porotce počtvrté a jako vždy se těším, že se podaří najít osobnost nejen skvěle nebo zajímavě zpívající, ale i mající charisma, schopnost upoutat diváka nebo posluchače, osobnost, která bude vzbuzovat emoce. A když dá Bůh, bude mít i skladatelský nebo textařský talent. Někdy se to povedlo, někdy méně. Jsem velmi zvědav, jestli se to podaří v SuperStar 2015, uvedl Soukup. Vytisková ho doplnila: Nabídku na porotcování beru jako výzvu. Těším se, že mi bude z výkonů některých zpěváků mrazit v zádech a že tento ročník SuperStar pošle do éteru nějakou zajímavou osobnost.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).