Hlavní navigace

Jandovou a Haberu doplní v letošní SuperStar v porotě Soukup a Vytisková

22. 4. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Nabídku na porotcování beru jako výzvu. Těším se, že mi bude z výkonů některých zpěváků mrazit v zádech a že tento ročník pošle do éteru nějakou zajímavou osobnost,“ uvedla Vytisková.

Skladatel a producent Ondřej Soukup a zpěvačka skupiny Toxique Klára Vytisková budou vedle Marty JandovéPala Habery tvořit porotu letošní SuperStar, kterou nabídne na podzim jako společný projekt Nova s Markízou. Absolutním nováčkem v porotě tak bude pouze Vytisková, Soukup, Habera i Jandová už zde v minulosti usedli. Novým prvkem, který zapojila Nova do soutěže, je sociální síť Instagram sázející především na fotky. Tady měli diváci možnost se jako první dozvědět právě o nových posilách v porotě. Nova s Markízou bezpochyby využijí při komunikaci aktuálního ročníku SuperStar i sociální síť Facebook a významnou roli bude hrát i web.

cif-tip-téma-foto

K TÉMATU: Nova vsadila na jistotu, v porotě SuperStar opět usednou Jandová a Habera

Do SuperStar jdu jako porotce počtvrté a jako vždy se těším, že se podaří najít osobnost nejen skvěle nebo zajímavě zpívající, ale i mající charisma, schopnost upoutat diváka nebo posluchače, osobnost, která bude vzbuzovat emoce. A když dá Bůh, bude mít i skladatelský nebo textařský talent. Někdy se to povedlo, někdy méně. Jsem velmi zvědav, jestli se to podaří v SuperStar 2015, uvedl Soukup. Vytisková ho doplnila: Nabídku na porotcování beru jako výzvu. Těším se, že mi bude z výkonů některých zpěváků mrazit v zádech a že tento ročník SuperStar pošle do éteru nějakou zajímavou osobnost.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.