Hlavní navigace

Junior Internet: 12. ročník přijímá přihlášky soutěžících

21. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Další ročník již tradiční tuzemské akce Junior Internet se pomaličku rozbíhá a opět dává šanci mladým lidem vzájemně změřit síly v internetových soutěžích. Mladí lidé do 18 let se již nyní mohou přihlašovat do některé ze soutěžních kategorií: JuniorWeb – soutěž webových stránek a internetových projektů JuniorDesign – soutěž designů a grafických návrhů JuniorText – soutěž textů na téma „Komunikace mezi lidmi v roce 2020“ JuniorErb – soutěž webových stránek pro města, obce, regiony, turistická…

Další ročník již tradiční tuzemské akce Junior Internet se pomaličku rozbíhá a opět dává šanci mladým lidem vzájemně změřit síly v internetových soutěžích. Mladí lidé do 18 let se již nyní mohou přihlašovat do některé ze soutěžních kategorií:

  • JuniorWeb – soutěž webových stránek a internetových projektů
  • JuniorDesign – soutěž designů a grafických návrhů
  • JuniorText – soutěž textů na téma „Komunikace mezi lidmi v roce 2020“
  • JuniorErb – soutěž webových stránek pro města, obce, regiony, turistická místa, školy či veřejnou zprávu

Uzávěrka je 15. února 2011. V sobotu 19. března 2011 v Praze se pak koná konference Junior Internet, kde budou moci vítězové prezentovat své projekty. Dvanáctý ročník soutěže bude obohacen o mezinárodní sympozium, které proběhne v Polsku v termínu 26. – 28. března 2011. Hosty mezinárodního sympozia budou vítězové Junior Internetu v dalších zemích, kde se projekt také uchytil.

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.