Hlavní navigace

Junior Internet 2010: uzávěrka přihlášek je již 15. února

9. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už jen do 15. února 2010 se mohou hlásit zájemci o účast v některé ze soutěžních kategorií jedenáctého ročníku projektu Junior Internet. Letos jsou vyhlášeny celkem čtyři dílčí kategorie pro účastníky do 18 let. JuniorWeb je soutěží pro tvůrce webových stránek a dalších internetových projektů. V kategorii JuniorDesign mohou mladí lidé soutěžit se svými designy a grafickými návrhy. JuniorText je soutěž textů na téma Vzdělávání pomocí Internetu. Kvarteto uzavírá JuniorErb, což je soutěžní…

Už jen do 15. února 2010 se mohou hlásit zájemci o účast v některé ze soutěžních kategorií jedenáctého ročníku projektu Junior Internet. Letos jsou vyhlášeny celkem čtyři dílčí kategorie pro účastníky do 18 let. JuniorWeb je soutěží pro tvůrce webových stránek a dalších internetových projektů. V kategorii JuniorDesign mohou mladí lidé soutěžit se svými designy a grafickými návrhy. JuniorText je soutěž textů na téma Vzdělávání pomocí Internetu. Kvarteto uzavírá JuniorErb, což je soutěžní kategorie pro tvůrce webových stránek pro města, obce, regiony, turistická místa či veřejnou správu.

Letos bude také udělena speciální cena společnosti Adobe, kterou si odnese některý z projektů využívajících technologie této softwarové firmy. Vyhlášena je rovněž speciální cena Nadace Vodafone určená pro autory neziskových veřejně prospěšných projektů. Do všech zmíněných soutěží v rámci projektu Junior Internet se mohou přihlašovat mladí lidé do 18 let na webu juniorinternet­.cz, kde jsou k dispozici další informace o celém projektu i jednotlivých dílčích soutěžích. Mediálními partnery akce jsou mj. servery Lupa.cz, Root.cz a Zdroják.cz. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.