Hlavní navigace

K vyřazení slovenských stanic z kabelovek dojde, myslí si čtenáři

16. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 6. 2009

Čtenáři serveru DigiZone.cz si myslí, že v České republice dojde k vyřazení slovenských stanic z kabelových a IPTV sítí. Buďto půjde podle jejich názoru o všechny televize našich východních sousedů nebo alespoň některé z nich. Vyplývá to z ankety pod včerejším článkem „Přijdou čeští diváci o možnost sledování slovenských stanic?“.

K TÉMATU: Přijdou čeští diváci o možnost sledování slovenských stanic?

Celkem v ní hlasovalo na 225 čtenářů a velká většina z nich vybrala možnost Ano, která se ještě dělila na dvě části. Velká většina lidí, kteří se pod článkem vyjádřili, si myslí, že k vyřazení slovenských stanic dojde, ale ne všech. Tuto možnost vybralo 52 % hlasujících. Téměř čtvrtina lidí – téměř 25 % (přesně 24 %) – je v této otázce pesimisty a myslí si, že slovenské stanice budou vyřazeny všechny. 19 % hlasujících se pak domnívá, že k vyřazení televizí od našich východních sousedů nedojde. 5 % lidí vybralo možnost Nevím.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).