Hlavní navigace

Kabelový kanál Fine Living začal vysílat v širokoúhlém formátu

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTO Stanice se orientuje na pět hlavních žánrů: domácnost, vaření, cestování, životní styl a zdraví. Na český trh vstupovala původně pod názvem Zone Club.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tematickou stanici Fine Living (dříve Fine Living Network) je možné od včerejška sledovat v širokoúhlém obrazovém formátu 16:9. Program ve své nabídce šíří například největší kabelový operátor u nás, společnost UPC Česká republika. Na satelitu tento kanál žádný náš operátor nenabízí. Stanice je lokalizována do češtiny. Stanice se orientuje na pět hlavních žánrů: domácnost, vaření, cestování, životní styl a zdraví. Program původně na náš trh vstupoval pod názvem Zone Club.

WT100_Podcasty Dan Tržil4

Stanice Fine Living začala vysílat ve formátu 16:9
Autor: repro foto Fine Living

Stanice Fine Living začala vysílat ve formátu 16:9

ČTĚTE TAKÉ: Několik měsíců po National Geographic přejde na formát 16:9 i Nat Geo Wild

Provozovatelem kanálu je společnost Chello Central Europe, která na našem trhu zastupuje mnoho placených televizí, mimo jiné Sport 1 a Sport 2, Extreme Sports, JimJam, History Channel, Spektrum, TV Paprika a řadu dalších. Letošní rok byl na přechod tematických stanic do širokoúhlého formátu poměrně bohatý. Namátkou je možné uvést například dokumentární National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Viasat Explorer, Discovery Channel, ze seriálových a filmových programů šlo o AXN.