Hlavní navigace

Kanál Cartoon Network chce posílit povědomí o značce v Česku

7. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 11. 2011

POZVÁNKA UVNITŘ Dětská stanice Cartoon Network chce uspět v boji se zavedenými kanály na našem a slovenském trhu. Tento týden se proto uskuteční vůbec první oficiální summit tohoto programu v Praze, respektive v celé České republice. Vyplývá to z povánky, kterou server DigiZone.cz obdržel do redakční e-mailové schránky. Ta slibuje mimo jiné i zastoupení evropského vedení.

ČTĚTE TAKÉ: Dětský kanál Cartoon Network se představil v novém kabátě

BRAND

Prahu navštíví evropské vedení tohoto světoznámého dětského TV kanálu a jistě zveřejní spoustu zajímavých novinek, které chystá v nejbližší době. Kromě novinek proběhnou také prezentace týkající se především třech nejsilnější licencí, které momentálně děti zbožňují po celém světě – „Bakugan“, „Ben 10“ a „Zoobles, uvádí se v e-mailové zprávě. Akci pořádá European Licensing Company, která je exkluzivním licenčním partnerem v rámci regionu střední Evropy pro společnost Warner Bros. Největší nevýhodou Cartoon Network oproti ostatním dětským kanálům je fakt, že nevysílá v češtině.

Pozvánka na summit dětského kanálu Cartoon Network, kterého se server DigiZone.cz zúčastní.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).