Hlavní navigace

Kanál Joiz zaměřený na nová média už testuje na satelitu Astra

Lukáš Polák

Joiz se nebude vyhýbat žádným tématům, která pálí uživatele sociálních sítí, jako jsou Facebook nebo Twitter. Zaměří se na hudbu, módu, lifestyle, sex a chybět nebude ani politika.

Doba čtení: 1 minuta

Prostřednictvím satelitní pozice 19,2 stupně východně začal včera odpoledne své testovací vysílání nový německý kanál Joiz. Ten bude zaměřený především na komunikaci prostřednictvím nových médií a vším, co s nimi souvisí. Testovací provoz slouží především pro zjištění, zda trasa z televize až na družici funguje bez problémů. Samotný divák vidí prozatím pouze statickou obrazovku, která stanici velice dobře vystihuje – dvojice mužů sleduje televizor za použití chytrého mobilního telefonu a tabletu.

Zkušební obrazovka nového německého kanálu Joiz, který odstartuje v létě.
Autor: repro foto Joiz

Zkušební obrazovka nového německého kanálu Joiz, který odstartuje v létě.

K TÉMATU: Švýcarský kanál Joiz začne vysílat v Německu. Na satelitu bude nekódovaný

Joiz bude na německém trhu zcela unikátním programem, který expanduje ze Švýcarska. Šířen bude v nekódované podobě, čili pro jeho sledování nebude nutná dekódovací karta a stanice tak bude dostupná bez problémů i v České republice a na Slovensku. Ukážeme vám vše, co hýbe světem a patří mezi aktuální témata. Budeme se věnovat hudbě, módě, lifestylu, digitálním technologiím, sexu, ale i politice a prostředí okolo nás, uvádí stanice, která by měla odstartovat v létě, v elektronickém programovém průvodci (EPG).

Parametry příjmu: Astra 1M (19,2 stupně východně), 12460/H, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S, kódování žádné (FTA)

Našli jste v článku chybu?