Hlavní navigace

Kanály CBS změnily krátce po svém startu u nás a na Slovensku grafický styl

4. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO CBS Drama vzniklo přeměnou z kanálu Zone Romantica, CBS Reality vysílala původně pod označením Zone Reality. Programy jsou šířeny v nabídkách placených služeb.

Kanály pod hlavičkou CBS, z nichž CBS Drama a CBS Reality jsou dostupné i v České republice a na Slovensku, změnily dva měsíce po svém startu v našem regionu vizuální styl, jehož autorem je Studio Hansa. Po loňském rozšíření spolupráce mezi CBS a Chello Zone i v regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika, pozn. red.) jsme se rozhodli modernizovat vzhled stanic v našem portfoliu na všech trzích.  Moderní vzhled a stálé investice do kvality obsahu jsou nejnovějším přínosem plynoucím z našeho partnerství, uvedl při této příležitosti programový ředitel Chello Zone Chris Sharp.

MM socky3

NEPŘEHLÉDNĚTE: CBS Drama pro náš region navodí dojem návratu vysílání Novy a Primy z devadesátých let

Jak uvedla Chello Central Europe v tiskové zprávě, styl kanálu CBS Drama je inspirován spletitostí vztahů vetkaných do dramatických situací a dějových linií příběhů, které lze na této stanici vidět. Nový styl stanice CBS Reality má pro změnu oslavovat „ty nejlepší lidské vlastnosti a mimořádné činy“. V rámci inovace vizuálu došlo mimo jiné k rozšíření spektra barev o další odstíny. Zároveň došlo k doplnění barevného přechodu, který má dodávat hloubku a texturu, přičemž text je nyní větší a výraznější. Vizuální styl má lépe vyjadřovat provázanost celého portfolia stanic.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.