Hlavní navigace

Kanály CS TV chystají proměnu grafiky. Postará se o ní renomované studio Oreo

Proměnou grafiky projde v blízké době nejen Česká televize a hudební kanál Óčko, ale také tematické stanice pod hlavičkou CS TV, které provozuje společnost Film Europe.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tematické stanice Doku CS, Kino CS a Muzika CS, které provozuje společnost Film Europe slovenského podnikatele Ivana Hronce, projdou v krátké době redesignem. Serveru DigiZone.cz to potvrdil obchodní ředitel firmy Tomáš Žondra. V nové grafice se bude více pracovat se symbolem CS, který bude ústředním motivem. O grafický obal programů se opět postará studio Oreo, jehož zákazníky už byly v minulosti například zpravodajská TA3 nebo komerční Markíza.

tip Majerik MM_K

VIDEOGALERIE: nové promo Film Europe Channel a tematické bloky Doku CS a Kino CS

Oreo už pro Film Europe vyrábělo grafický obal jeho stejnojmenné stanice a také současný vizuál kanálů CS TV. On-air, tedy divákům na obrazovce, by se měla nová grafika objevit do měsíce. Pravděpodobně se tak stane tedy v průběhu října, nejpozději v listopadu. Kompletně nový grafický obal chystá také hudební televize Óčko, která letos oslaví deset let, od října bude inovované logo ve všech svých komunikačních kanálech používat také Česká televize.