Hlavní navigace

Kanály Viasat nasadily nový vizuál, porovnejte si jeho starou a novou podobu

29. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Barevné odlišení stanic zůstalo zachováno. Viasat Explore, dříve Explorer, tedy používá nadále červenou, Viasat History modrou a Viasat Nature zelenou.

Placené kanály Viasat Explorer, Viasat History a Viasat Nature, které působí také v České republice a na Slovensku, nasadily od dnešního dne podle plánu nový vizuál. O této skutečnosti informovalo místní zastoupení MTG poměrně nedávno. Vzhledem k tomu, že Viasat se pochlubil v předstihu pouze s novou podobou log, až praxe ukázala, jak se změna projevila v samotném vysílání. Loga stanic jsou nadále umístěna v pravém horním rohu, Viasat Explorer navíc nově nese označení Explore, což má lépe symbolizovat jeho zaměření.

K TÉMATU: Placené kanály Viasat čeká 29. dubna redesign, Viasat Explorer se přejmenuje

Všechny stanice Viasatu působící u nás jsou lokalizované s výjimkou grafiky. Do češtiny jsou tedy přemlouvané jak jednotlivé pořady, tak i upoutávky. Vizuál je nadále v angličtině. Grafická část upoutávky začíná na konci vždy barevným čtvercem, ve kterém se později objeví písmeno stanice, tedy E, H nebo N, a to pak lemují dvě horizontální přímky, z nichž se vyhnou barevné obdélníky odpovídající danému kanálu. Červená je pro Viasat Explore, modrá pro Viasat History a zelená pro Viasat Nature. U verze působící na našem trhu jsou doplněny časy pro Prahu a Kyjev.

BRAND

  • Nový vizuál kanálu Viasat Explore (dříve Viasat Explorer)

  • Původní vizuál stanice Viasat Explorer

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).