Hlavní navigace

Kaspersky Lab přichází s produktovou řadou 2009

Jiří Macich ml.

Českým zákazníkům se představuje produktová řada společnosti Kaspersky Lab pro rok 2009. Jde konkrétně o Kaspersky Anti-Virus 2009 a balíček Kaspersky Internet Security 2009. Hlavním tahákem má být nové antivirové jádro. Zásadním způsobem zrychluje skenování systému, což se odráží v kvalitnější testování objektů a optimálním využití prostředků uživatelského počítače, zejména u platforem s dvoujádrovými a čtyřjádrovými procesory, říká Aleš Pikora, ředitel divize DataGuard společnosti PCS, která…

Doba čtení: 1 minuta

Českým zákazníkům se představuje produktová řada společnosti Kaspersky Lab pro rok 2009. Jde konkrétně o Kaspersky Anti-Virus 2009 a balíček Kaspersky Internet Security 2009. Hlavním tahákem má být nové antivirové jádro. Zásadním způsobem zrychluje skenování systému, což se odráží v kvalitnější testování objektů a optimálním využití prostředků uživatelského počítače, zejména u platforem s dvoujádrovými a čtyřjádrovými procesory, říká Aleš Pikora, ředitel divize DataGuard společnosti PCS, která je oficiálním distributorem produktů Kaspersky Lab na českém a slovenském trhu.

Svižný chod a výkonnost je evidentně pro bezpečnostní softwarové firmy momentálně téma číslo jedna. Na stejnou kartu vsází i konkurenční Symantec při uvádění řady Norton 2009. Jak je to ve skutečnosti, to si zájemci mohou ověřit prostřednictvím trialverze, která je ke stažení třeba na serveru Slunečnice.cz. Kaspersky Internet Security 2009 na seznamu novinek má také nové funkce Security Analysis a Browser Setting pro kontrolu systému a nastavení prohlížeče a odhalování potenciálních slabých míst v zabezpečení. Na keyloggery má vyzrát virtuální klávesnice. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?