Hlavní navigace

Kavčí hory si registrují před MS v hokeji „Fandíme s ČT“, význam odhalí možná dnes

17. 3. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká televize si registrovala u patentového úřadu i označení Trapný padesátky, který se týká doposud nerealizovaného sitcomu o ženách ve středním věku.

Dva měsíce před startem světového hokejového šampionátu, který letos proběhne v Praze a Ostravě, si Česká televize registrovala u Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV) ochrannou známku „Fandíme s ČT“. Zdali toto označení přímo souvisí s hokejovým šampionátem, nebo jde obecně o aktivitu spojenou se sportovními fanoušky, se serveru DigiZone.cz zjistit nepodařilo. Programový ředitel České televize Milan Fridrich odkázal naší redakci na tiskové oddělení veřejnoprávního média, to však ani po urgenci na zprávu nereagovalo. DigiZone.cz oslovil Kavčí hory s tímto dotazem už v polovině minulého týdne, ve středu 11. března.

ČTĚTE TAKÉ: Řetězec restaurací McDonald´s natočil v Praze kampaň k MS v hokeji 2015

Mezitím si Česká televize registrovala u patentového úřadu i další ochrannou známku, která nese označení Trapný padesátky. Veřejnoprávní televize se tak hodlá s největší pravděpodobností konečně pustit do situační komedie o ženách ve středním věku. Právě o něm jako o jednom z připravovaných pořadů hovořila ve výroční zprávě o činnosti za rok 2013 (celý dokument je k dispozici zde). Trapný padesátky spadaly tehdy do kategorie pořadů ve výrobě. Význam nové ochranné známky by mohla Česká televize odhalit už na dnešní tiskové konferenci s novináři, která se bude týkat formátů připravovaných do výroby.

DigiZone.cz nebude na tiskové konferenci chybět a přinese z ní on-line zpravodajství, pokud bude v místě signál mobilního internetu, případně funkční wi-fi připojení.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).