Hlavní navigace

Kdo nabídne Slovak Sport s Premier League? Už to nebudeme komentovat, říká jeho šéf

Lukáš Polák

Podle několika slovenských médií se má na tamním trhu chystaný sportovní kanál, který odstartuje 1. srpna, objevit v digitálních nabídkách společnosti Slovak Telekom.

Doba čtení: 1 minuta

Zástupci chystaného tematického kanálu Slovak Sport 2, jehož hlavním tahákem bude anglická Premier League, už v následujících dnech nebudou poskytovat vyjádření k tomu, kteří operátoři tuto stanici nabídnou. Serveru DigiZone.cz to řekl generální ředitel programu Róbert Greguš. Myslím si, že ke Slovak Sportu 2 už jsme toho řekli hodně. Platí, co jsem napsal na Facebook. Na Slovensku nabídne tuto stanici jediná společnost. Která to bude, to oznámí tiskovou zprávou sama, uvedl bez bližších podrobností Greguš.

K TÉMATU: Kdo uvidí v Česku Premier League? Dozvíme se to několik dní před 1. srpnem

Servery RadioTV.cz a Omédiách.com přinesly nezávisle na sobě informaci, že by mělo jít o platformu Magio, tedy konkrétně IPTV od Slovak Telekomu a satelitní službu MagioSat. Vzhledem k tomu, že firma nedávno oznámila chystané převzetí firmy Digi Slovakia, která je provozovatelem tamní kabelové televize a Digi TV, nebylo by překvapením, kdyby se program objevil také zde. A co na to šéf Slovak Sportu? Ať si každý píše, co chce. My teď máme řadu jiných starosti, konstatoval Róbert Greguš.

Našli jste v článku chybu?