Hlavní navigace

Kdo uvidí v Česku Premier League? Dozvíme se to několik dní před 1. srpnem

19. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vášnivá diskuse ohledně dostupnosti chystaného kanálu Slovak Sport 2 se rozhořela na sociální síti Facebook. Na Slovensku bude mít na tuto televizi exkluzivitu jediná společnost.

Jen pár dní před svým startem, který je stanoven na 1. srpna, prozradí provozovatelem tematického kanálu Slovak Sport.TV, kde budou moci zájemci naladit jeho druhý program, jenž od nové sezóny bude vysílat anglickou fotbalovou Premier League. Na sociální síti Facebook to uvedl generální ředitel televize Róbert Greguš. Vzhledem k politice našeho partnera, kterou je nezveřejňovat nové produkty, nabídky a kampaně dříve než pár dní před samotným spuštěním, respektujeme tuto politiku, konstatoval Greguš.

ČTĚTE TAKÉ: Slovak Sport dá až dva přenosy Gambrinus ligy týdně. Od nás je nemá, říká Nova i ČT

Cloud23

Na Slovensku nabídne Slovak Sport 2 jediný operátor. Který to bude, o tom zatím tamní média pouze spekulují. K oznámení dojde včas před začátkem samotné sezóny (Premier League, pozn. red.), konstatoval šéf televize. Na otázku zájemců, jak to bude s vysíláním programu v České republice, je Róbert Greguš taktéž tajemný: Jednáme se všemi operátory, jak kabelovými tak i satelitními. Jakmile nám jednání dovolí zveřejnit jejich výsledky, budeme vás informovat, uvedl neurčitě Greguš. Na exkluzivitu jediného operátora na Slovensku reagoval šéf televize slovy: Některé věci logiku nemají, ale fungují.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).