Hlavní navigace

Kdy vlastně skončilo vysílání Public TV? Přesně to určit nelze

2. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 6. 2011

UVNITŘ FOTO Definitivní konec lifestylového kanálu Public TV byl stanoven sice na včerejšek, ovšem s určitou přesností o něm hovořit nelze. Závěru vysílání této stanice tak bylo v podstatě hned několik a minimálně ještě jeden ho čeká. S úplnou přesností lze určit ukončení šíření signálu na satelitní pozici 23,5 stupně východně. Tam k němu došlo z úterý 31. května na středu 1. června, okamžitě po skončení pořadu Sexy výhra, kdy doběhla jeho závěrečná znělka.

K TÉMATU: Televize Public definitivně skončila. Kolik komu dluží?

Cloud23

Vysílání Public TV ale nadále pokračovalo u kabelových operátorů a bylo pouze na nich, kdy stanici odpojí. Je možné, že v tuto chvíli se dokonce mohou ještě s jejím signálem někteří zákazníci setkat. Public TV i po 31. květnu nadále pokračovala v klasickém programovém schématu. Zlom nastal někdy v průběhu včerejšího večera. To ho nahradila nekonečná smyčka, se kterou se mohli diváci setkat již několikrát. Šlo mimo jiné o informace, jak stanici naladit, včetně chybně uvedeného DVB-T. U kabelového operátora UPC Česká republika bylo ještě toto promo šířeno v době psaní tohoto textu, dnes přibližně ve čtvrt na osm ráno.

Tato nekonečná smyčka byla tím posledním, co mohli diváci lifestylového kanálu Public TV vidět.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).