Hlavní navigace

Klausův projev odvysílají všechny tři TV, dostupný bude i na internetu

31. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 12. 2008

Tradiční novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause budou moci vidět živě diváci všech celoplošných televizí. Nabídne ho jak ČT na programech ČT 1 a ČT 24, tak i Nova a Prima. Začíná se jako obvykle ve 13 hodin. Kromě televizí ho nabídnou i některé rozhlasové stanice, např. ČRo 1 – Radiožurnál a ČRo 2 – Praha. Pro ty, co si z nějakého důvodu nemohou tyto kanály naladit, ho nabídne veřejnoprávní televize také na internetu, a to v plné televizní kvalitě.

Návštěvníci webů www.ivysilani.cz a www.ct24.cz mohou vybírat ze tří úrovní vysílání podle rychlosti svého internetového připojení. Nejvyšší kvalita skýtá video o datovém toku 1,5 Mbit/s, obraz tak dosahuje rozlišení 720 × 576 obrazových bodů, tedy plné televizní kvality. K dispozici jsou přitom souběžně formáty Windows Media i Real Media. Krátce po odvysílání se budou moci diváci podívat na internetu také na jeho záznam.

Projev Václava Klause odvysílá samozřejmě také nová zpravodajská televize Z1.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).