Hlavní navigace

Klout doplnil Google Plus

Daniel Dočekal

Klout – www.klout.com – doplnil do svého algoritmu určování „vlivu“ na sociálních médií čerstvě i Google Plus. Připojit ke svému Klout účtu Google Plus můžete prostřednictvím Google Plus API – Klout tak bude vycházet z toho, co prozatím Google Plus v API umožňuje získat. Do svého „Klout skóre“ už můžete na Klout.com nechat „započítat“ Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn, Foursquare, YouTube, Instagram, Tumblr, Blogger, Last.fm a Flickr. V přípravě je Quora, Yelp, Posterous a Wordpress.

Klout – www.klout.com – doplnil do svého algoritmu určování „vlivu“ na sociálních médií čerstvě i Google Plus. Připojit ke svému Klout účtu Google Plus můžete prostřednictvím Google Plus API – Klout tak bude vycházet z toho, co prozatím Google Plus v API umožňuje získat.

Do svého „Klout skóre“ už můžete na Klout.com nechat „započítat“ Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn, Foursquare, YouTube, Instagram, Tumblr, Blogger, Last.fm a Flickr. V přípravě je Quora, Yelp, Posterous a Wordpress.

Našli jste v článku chybu?
22. 9. 2011 9:15

To nebude automatická oprava (žádný takový "editor" ani nepoužívám), to je čistě moje vlastní nepozornost. Opravím. Díky

22. 9. 2011 8:48
Ferda (neregistrovaný)

Danieli, vypněte si ve svém editoru ty automatické opravy, nebo co to je. Snad v každém vašem článku se najde nějaké nesmyslné slovo, které nepochybně bylo způsobeno tím, že se program snažil být chytřejší než vy. V tomto článku je to poslední věta - zcela jistě tam nemá být "V případě".