Hlavní navigace

Koalice pro digitální televizi má nové logo a vlastní web

14. 8. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
14. 8. 2007

Volné sdružení provozovatelů televizního vysílání, prodejců televizní techniky, státních orgánů a dalších zájemců o digitální vysílání, Koalice pro digitální televizi, změnila svoje logo a spustila vlastní internetové stránky. Z webu zaniklého ministerstva informatiky se přesunula na adresu www.digikoali­ce.tv.

BRAND23 Workshop

Stránky zatím působí celkem amatérským dojmem. Jednotlivé kapitoly webmaster okopíroval včetně grafické podoby z původní sekce na stránkách ministerstva informatiky. Podle Zdeňka Duspivy, předsedy Národní koordinační skupiny pro zavádění digitálního vysílání v České republice, má během dneška proběhnout další schůzka pracovního přípravného výboru, který má Koalici přetransformovat na řádně registrované občanské sdružení.

Ke Koalici se zároveň přihlásil další významný subjekt, Poštovní spořitelna. Ta se digitalizací televizního vysílání zabývá od loňského roku, kdy přišla s vlastním projektem, v jehož rámci přispívá každému novému klientovi na nákup set-top-boxu pro příjem zemského digitálního vysílání.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).