Hlavní navigace

Konference Security 2006 bude 17. května 2006

3. 4. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Již 14. ročník prestižní konference Security, která je tradičně věnovaná otázkám bezpečnosti IT a záštitu nad jejím průběhem převzalo i letos ministerstvo informatiky, se uskuteční dne 17. května 2006 v pražském hotelu Diplomat. Hlavními tématickými bloky budou informační společnost, řízení informační bezpečnosti a bezpečnost IT v praxi. Zajímavostí bude určitě reálná ukázka účinnosti současných metod boje proti spamu.

Již 14. ročník prestižní konference Security, která je tradičně věnovaná otázkám bezpečnosti IT a záštitu nad jejím průběhem převzalo i letos ministerstvo informatiky, se uskuteční dne 17. května 2006 v pražském hotelu Diplomat.

Hlavními tématickými bloky budou informační společnost, řízení informační bezpečnosti a bezpečnost IT v praxi. Zajímavostí bude určitě reálná ukázka účinnosti současných metod boje proti spamu.

Aktuální informace a možnost on-line přihlášení hledejte na stránkách http://konferen­ce.aec.cz.

Lupa je mediálním partnerem konference Security 2006.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.