Hlavní navigace

Křišťálová Lupa 2006: poslední šance nominovat

Jiří Macich ml.

Máte poslední možnost nominovat své favority do čtenářské ankety Křišťálová Lupa 2006 – Cena českého Internetu. Nominace se uzavírají v pátek 22. září, tedy zítra. Anketa Křišťálová Lupa 2006 – Cena českého Internetu je novou čtenářskou anketou, jejímž cílem je ocenění nejzajímavějších a nejprospěšnějších projektů a služeb českého Internetu. Nyní probíhá nominační fáze. Pět nejčastěji nominovaných v každé kategorii bude zařazeno do finálního veřejného hlasování, které proběhne od 1. do 31.…

Máte poslední možnost nominovat své favority do čtenářské ankety Křišťálová Lupa 2006 – Cena českého Internetu. Nominace se uzavírají v pátek 22. září, tedy zítra. Anketa Křišťálová Lupa 2006 – Cena českého Internetu je novou čtenářskou anketou, jejímž cílem je ocenění nejzajímavějších a nejprospěšnějších projektů a služeb českého Internetu. Nyní probíhá nominační fáze. Pět nejčastěji nominovaných v každé kategorii bude zařazeno do finálního veřejného hlasování, které proběhne od 1. do 31. října 2006 opět na stránkách soutěže.

Našli jste v článku chybu?
21. 9. 2006 19:18
Webmaster (neregistrovaný)
Vzhledem k faktu, že jste předem vyřadili všechny erotické stránky, označit tuto anketu jako "ocenění nejzajímavějších a nejprospěšnějších projektů a služeb českého Internetu" považuji za tvrzení hodně vzdálené pravdě.
21. 9. 2006 18:50
Myslim, ze pripomenuti konce nominaci tak uplne zcestne neni - co kdybyste zapomnel nominovat svuj oblibeny web? :) Vysledky nominaci budou k dispozici k prvnimu rijnu, kdy bude zaroven mozne pro nejcasteji nominovane projekty hlasovat.