Hlavní navigace

Křišťálová Lupa 2009: celkem téměř 82 tisíc hlasujících

2. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Děkujeme všem, kteří se v letošním čtvrtém ročníku zapojili do hlasování v naší anketě Křišťálová Lupa 2009 – Cena českého Internetu. Jsme rádi, že jste podpořili své kandidáty a těší nás, že jste tak opět dokázali posunout hodnotu rekordního počtu hlasujících na neuvěřitelné číslo 81 709 hlasů. To je skoro o 30 % více než v loňském roce. Zároveň děkujeme všem mediálním partnerům za podporu. I díky nim se jedná o jednu z nejvýznamnějších hlasovacích akcí v České republice a bezpochyby…

Děkujeme všem, kteří se v letošním čtvrtém ročníku zapojili do hlasování v naší anketě Křišťálová Lupa 2009 – Cena českého Internetu. Jsme rádi, že jste podpořili své kandidáty a těší nás, že jste tak opět dokázali posunout hodnotu rekordního počtu hlasujících na neuvěřitelné číslo 81 709 hlasů. To je skoro o 30 % více než v loňském roce. Zároveň děkujeme všem mediálním partnerům za podporu. I díky nim se jedná o jednu z nejvýznamnějších hlasovacích akcí v České republice a bezpochyby nejvýznamnější na českém Internetu.

Stránky ankety během nominací a finálního hlasování zaznamenaly 396 106 návštěv, které zobrazily 731 687 stránek. Bez zajímavosti není ani to, že v obou částech ankety jsme zaznamenali útoky, které měly narušit průběh hlasování a ovlivnit výsledky, což mimo jiné potvrzuje rostoucí význam celého projektu. Naštěstí jsme si se všemi podobnými pokusy poradili, i díky zvýšeným několikastupňovým bezpečnostním opatřením, z nichž některé vám bohužel také trochu znepříjemnily komfort hlasování (jako je captcha nebo vyplňování e-mailu). Tato opatření nás mrzí, ale bohužel byla nezbytná.

BRAND

Teď už se však můžete začít těšit na finální výsledky, které odprezentujeme ve čtvrtek 26. listopadu na slavnostním vyhlášení v divadle Archa za pomoci Tomáše Hanáka a doprovodu skupiny MIG21 a které samozřejmě zveřejníme také na stránkách serveru Lupa.cz.

Ještě jednou díky za vaši účast a podporu. A abychom nezapomněli: ještě dříve než výsledky ankety zveřejníme již brzy i jména vylosovaných výherců, kteří získají hodnotné ceny. Kromě nejnovějšího typu iPhonu jsou ve hře i vstupenky na slavnostní vyhlášení, takže nás nezapomeňte dál sledovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).