Hlavní navigace

Křišťálová Lupa: dorazilo už více jak 10 000 hlasů

Jiří Macich ml.

Křišťálová Lupa 2009 se těší značnému zájmu internetové veřejnosti. Aktuálně registrujeme přes jedenáct tisíc příchozích nominací. Nominační fáze ankety se přitom otevřela teprve 3. srpna, takže k prolomení hranice prvních deseti tisíc příchozích hlasů nebyly potřeba ani dva týdny. Nominovat své favority v oblasti vyhledávačů a databází, komunikačních služeb, sociálních sítí, publikačních platforem, internetového obchodování, všeobecných médií, specializovaných médií a uživatelských médií a…

Křišťálová Lupa 2009 se těší značnému zájmu internetové veřejnosti. Aktuálně registrujeme přes jedenáct tisíc příchozích nominací. Nominační fáze ankety se přitom otevřela teprve 3. srpna, takže k prolomení hranice prvních deseti tisíc příchozích hlasů nebyly potřeba ani dva týdny. Nominovat své favority v oblasti vyhledávačů a databází, komunikačních služeb, sociálních sítí, publikačních platforem, internetového obchodování, všeobecných médií, specializovaných médií a uživatelských médií a blogů můžete ještě do 6. září. Totéž platí o vašich adeptech na projekt roku, osobnost roku nebo anticenu.

Křišťálová Lupa je internetová anketa, která už čtvrtý rok hledá nejzajímavější a nejoblíbenější projekty v českém internetovém prostředí. V současnosti běží nominační fáze, kdy jednotliví uživatelé Internetu mohou nominovat své favority v jedenácti kategoriích. Vyhlašované soutěžní kategorie letos prošly velkou změnou. Nejčastěji nominované projekty se pak utkají o přízeň internetové veřejnosti ve finálovém hlasování, které poběží od 21. září do 25. října. Slavnostní vyhlášení výsledku je naplánováno na 26. listopadu.

Našli jste v článku chybu?
12. 8. 2009 19:39
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Hluboce s Vami soucitim. Take si rikam proc se poradaji lokalnh sachove ceny, kdyz sachy jsou mezinarodni,. A to vubec nemluvim exibicich! Predstavte si to pojmenuji Cena Franty Vomacky! Vzdyt Frantu tam nikdo nikdy ani nevidel! Uz?
12. 8. 2009 16:16
hexx (neregistrovaný)
Nemuzu si pomoct, ale prijde mi zcestny uz jen ten pojem "Cena ceskeho Internetu". Proc se z Internetu vysekava jen mrnava cesky psana cast, kdyz podstata Internetu je prave v tom, ze je celosvetovy? To uz rovnou muzete udelat Cenu stredoceskeho Internetu nebo treba Cenu Horniho ujezda :-)