Hlavní navigace

Křišťálová Lupa: dorazilo už více jak 10 000 hlasů

12. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Křišťálová Lupa 2009 se těší značnému zájmu internetové veřejnosti. Aktuálně registrujeme přes jedenáct tisíc příchozích nominací. Nominační fáze ankety se přitom otevřela teprve 3. srpna, takže k prolomení hranice prvních deseti tisíc příchozích hlasů nebyly potřeba ani dva týdny. Nominovat své favority v oblasti vyhledávačů a databází, komunikačních služeb, sociálních sítí, publikačních platforem, internetového obchodování, všeobecných médií, specializovaných médií a uživatelských médií a…

Křišťálová Lupa 2009 se těší značnému zájmu internetové veřejnosti. Aktuálně registrujeme přes jedenáct tisíc příchozích nominací. Nominační fáze ankety se přitom otevřela teprve 3. srpna, takže k prolomení hranice prvních deseti tisíc příchozích hlasů nebyly potřeba ani dva týdny. Nominovat své favority v oblasti vyhledávačů a databází, komunikačních služeb, sociálních sítí, publikačních platforem, internetového obchodování, všeobecných médií, specializovaných médií a uživatelských médií a blogů můžete ještě do 6. září. Totéž platí o vašich adeptech na projekt roku, osobnost roku nebo anticenu.

Křišťálová Lupa je internetová anketa, která už čtvrtý rok hledá nejzajímavější a nejoblíbenější projekty v českém internetovém prostředí. V současnosti běží nominační fáze, kdy jednotliví uživatelé Internetu mohou nominovat své favority v jedenácti kategoriích. Vyhlašované soutěžní kategorie letos prošly velkou změnou. Nejčastěji nominované projekty se pak utkají o přízeň internetové veřejnosti ve finálovém hlasování, které poběží od 21. září do 25. října. Slavnostní vyhlášení výsledku je naplánováno na 26. listopadu.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.