Hlavní navigace

Kuchařská show na Primě nebude Kapr na dortu, ale Čápi s mákem

18. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 8. 2010

UVNITŘ FOTOGALERIE Česko-slovenská kuchařská show, kterou odvysílá televize Prima společně se slovenskou Jojkou od pondělí 30. srpna do pátku 3. září každý večer od 20 hodin, neponese název Kapr na dortu, jak jej ve svých programových plánech uvádí televize Joj, ale Čápi s mákem. Prostřednictvím tiskové zprávy to sdělila mluvčí Primy Jana Kocová.

K TÉMATU: Prima odpoví na pětidenní Talentmanii pětidenní kuchařskou show

Pojďte se s námi podívat na neobvyklou a hlavně zábavnou inspekci do domovů, a především kuchyní českých a slovenských celebrit. Jak doma vaří ti, jejichž osudy plní titulní stránky novin v obou našich zemích? Náš pořad ale zdaleka nebude jen o vaření – když se sejde tahle partička, rozhodně se budou dít velké věci! láká Prima na netradiční setkání s Ivetou Bartošovou, Norou Mojsesovou, Agátou Hanychovou, Dolly Buster, Evou Mázikovou, Zuzanou Belohorcovou, Vlastou Hájkem a dalšími.

ICTZ23

FOTOGALERIE: Kuchařská show Čápi s mákem na televizích Prima a Joj

Pětice celebrit se utká v souboji nejen kulinářském – zvítězí ten, kdo dokáže nejlépe pobavit, zaujmout svým bydlením a zároveň nejlépe nasytí a uctí ostatní, líčí podmínky soutěže mluvčí Primy. Vítězná dvojice získá 250 tisíc korun, které poté věnuje na některou z dobročinných akcí. Výhru bude předávat moderátor pořadu Ano, šéfe! a Na nože! Zdeněk Polreich. Čápy s mákem bude Prima vysílat přímo proti castingovým dílům Talentmanie na Nově.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.