Hlavní navigace

Kutilský program deko se změní příští měsíc na Spektrum Home

21. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 3. 2011

Kabelový a satelitní kanál deko projde příští měsíc proměnou. 15. dubna změní svůj název na Spektrum Home a doplní tak na českém a slovenském trhu již existující dokumentární stanici Spektrum. Stanice přinese praktické tipy, kreativní nápady a užitečné rady pro krásnější byt, dům a zahradu, uvedl při této příležitosti Jakub Švestka ze společnosti Chello Central Europe.

Z ARCHIVU: Spektrum se dnes představilo divákům v nové grafice

Jak uvádí deko na svých webových stránkách, jde o první a jedinou tematickou televizní stanicí ve střední Evropě, která se specializuje na bytovou kulturu, design a zahrádkářství. Ve vysílání poskytuje prostor domovu a jeho nejbližšímu okolí. Styčných bodů ve vysílání je několik – bytové dekorace, velké rekonstrukce, kreativní nápady a praktické rady, projektování a renovace zahrad i design a výtvarné návrhy. Vysílání je určeno především těm, kteří chtějí věnovat čas vylepšování svého bytu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).