Hlavní navigace

Kvalita Filmboxů není dobrá, míní Skylink. Hledá se možné řešení

16. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

16. 2. 2012

Filmové kanály Filmbox a Filmbox Plus, které jsou šířeny ve standardní kvalitě v rámci satelitní služby Skylink, nemají dobrou obrazovou kvalitu. To, čeho jsou si vědomi zákazníci této služby dlouhodobě, vadí i samotnému operátorovi. Nyní proto hledá jiný vstupní signál do distribuce. Serveru Parabola.cz to řekl vedoucí integrace operátorů CS Link a Skylink Jaromír Glisník.

ČTĚTE TAKÉ: Provozovatel Filmboxů spouští v Česku video na vyžádání a Filmbox Live

Nejsem spokojen s kvalitou Filmboxů, přiznal Glisník a dodal: Pracujeme na zlepšení vstupního signálu do naší satelitní distribuce. Bývalý výkonný ředitel operátora Skylink, který pod novým vedením z Lucemburska prakticky povýšil, ale neuvedl, jakým způsobem by chtěl tuto skutečnost realizovat. Přesto, že si někteří zákazníci na diskusních fórech stěžují i na obrazovou kvalitu dalších programů Skylinku, operátor vždy deklaroval, že šíří stanice v nesnížené podobě tak, jak je dostává na vstupu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.