Hlavní navigace

Kvalita Filmboxů není dobrá, míní Skylink. Hledá se možné řešení

16. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 2. 2012

Filmové kanály Filmbox a Filmbox Plus, které jsou šířeny ve standardní kvalitě v rámci satelitní služby Skylink, nemají dobrou obrazovou kvalitu. To, čeho jsou si vědomi zákazníci této služby dlouhodobě, vadí i samotnému operátorovi. Nyní proto hledá jiný vstupní signál do distribuce. Serveru Parabola.cz to řekl vedoucí integrace operátorů CS Link a Skylink Jaromír Glisník.

ČTĚTE TAKÉ: Provozovatel Filmboxů spouští v Česku video na vyžádání a Filmbox Live

Nejsem spokojen s kvalitou Filmboxů, přiznal Glisník a dodal: Pracujeme na zlepšení vstupního signálu do naší satelitní distribuce. Bývalý výkonný ředitel operátora Skylink, který pod novým vedením z Lucemburska prakticky povýšil, ale neuvedl, jakým způsobem by chtěl tuto skutečnost realizovat. Přesto, že si někteří zákazníci na diskusních fórech stěžují i na obrazovou kvalitu dalších programů Skylinku, operátor vždy deklaroval, že šíří stanice v nesnížené podobě tak, jak je dostává na vstupu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).