Hlavní navigace

Leoš Pohl kupuje tematický portál Horror.cz, hodí se mu do jeho portfolia

10. 12. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pohl už je skrze Československou filmovou společnost provozovatelem stejně tematicky zaměřeného kabelového a satelitního kanálu Horor film. Ta funguje na trhu od února.

Portfolio webů ostravského podnikatele Leoše Pohla se rozšíří o tematickou stránku Horror.cz. Jeho dosavadním provozovatelem byla společnost Atlanet, nově to bude Mediapoli Group, která patří právě Pohlovi. Horror.cz se zaměřoval a nadále bude zaměřovat na hororové filmy, seriály a povídky a je největším domácím webem věnovaným „temnému žánru“. Návštěvníci na něm najdou množství článků a desetitisíce uživatelských komentářů. Podle tiskové zprávy Československé filmové společnosti je na něm registrováno několik tisíc uživatelů. Na internetu funguje více než sedm let.

BRAND23 Workshop

ČTĚTE TAKÉ: Někdejší mluvčí ČTÚ a UPC František Malina šéfem PR a marketingu kanálů Leoše Pohla

Jsem rád, že Horror.cz, zavedený komunitní web s mnoha fanoušky hororu, bude i nadále v profesionálních rukou. Věřím, že díky tomu bude plně využit jeho potenciál, udržena kvalita a že se bude rozvíjet tím správným směrem, uvedl při této příležitosti majitel společnosti Atlanet Jan Kunčík. Koupe tohoto webu není náhodná. Leoši Pohlovi už patří tematická stanice Horor film, kterou spustil letos v únoru. Jsem si jist, že v budoucnu povede jejich úzká spolupráce na jedné straně k rozšíření a zkvalitnění televizní programové nabídky a na straně druhé se web obohatí o řadu nových funkcí, konstatoval Pohl.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).