Hlavní navigace

Liberecká televize R1 Genus bude vysílat od června digitálně z Ještědu

11. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 322915
11. 5. 2010

Liberecká regionální televize R1 Genus, která se připojuje v přesně stanovených časech do vysílání Prima TV, bude dostupná od příštího měsíce digitálně. Stanice na to upozornila prostřednictvím svých webových stránek. Doposud vysílala R1 Genus pouze analogově na kanálu 60, avšak po spuštění digitálního vysílání z Černé hory na témže kanálu, by došlo k jejímu rušení, a proto přistupuje k tomuto kroku.

Jak upozorňuje stanice na svých internetových stránkách, vysílání R1 Genus bude vloženo do vysílání Primy každý všední den v tradičním čase od 17.40 do 18 hodin a ráno od 6.55 do 7.20, kdy probíhá repríza vysílání z předchozího pracovního dne. Zkrácenou reprízu pak bude dostupná i na pozici, kde vysílá Prima Cool. Zde se od 6 do 8 hodin pod hlavičkou R1 vysílají krajské regionální bloky všech členů této sítě. Vidět můžete zpravodajství z Libereckého, Ústeckého, Olomouckého, Plzeňského a Karlovarského kraje a z Kraje Vysočina, upozorňuje Genus.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).