Hlavní navigace

Lifestylový kanál E! Entertainement v češtině od 1. října, jedná o rozšíření distribuce

Lukáš Polák

Výroba češtiny pro E! Entertainment je poměrně neobvyklá. V České republice je přebírána evropská verze, která je však vyráběna za Atlantikem. Grafika programu zůstane původní.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost NBCUniversal stanovila přesný termín, kdy svůj lifestylový kanál E! Entertainment překlopí do češtiny. Stane se tak už 1. října, jak serveru DigiZone.cz sdělila ve čtvrtek dopoledne Martina Zvířecí ze společnosti TV Consulting, která tuto stanici na našem a slovenském trhu zastupuje. Program bude lokalizován formou dabingu, upoutávky poběží jako voice over (komentář přes originální zvuk, pozn. red.). Stanice je v tuto chvíli dostupná v České republice pouze u O2TV, čeština však může program pro další operátory zatraktivnit. Jednání probíhají například s M7 Group (Skylink) nebo kabelovkou UPC.

tip email_nove

K TÉMATU: Lifestylový kanál E! začne vysílat v průběhu podzimu v češtině

Výroba češtiny pro E! Entertainment je poměrně neobvyklá. V České republice je přebírána evropská verze, která je však vyráběna za Atlantikem. Znamená to pochopitelně i skutečnost, že veškerá grafika zůstane původní. Jedinou možností pro komunikaci v češtině je tak u nás virtuální prostor – Facebook, případně web. Na Slovensku nabízí tento program společnost Slovak Telekom. I v tomto regionu by pochopitelně NBCUniversal ráda svou relativně novou televizní stanici rozšířila i k dalším operátorům. Podle loňských statistik byl teoretický zásah programu ve Spojených státech okolo 96,5 milionu domácností.