Hlavní navigace

Lifestylový kanál E! Entertainment nabídne operátorům v Česku i video na vyžádání

12. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Stanice je svým programováním na českém a slovenském trhu zcela originální. Ve vysílání nabízí původní reality show i kompletní pokrytí společenských událostí v Americe.

Nejen klasické lineární vysílání, ale i on-line videoarchiv je připraven nabídnout operátorům, kteří o to projeví zájem, lifestylový kanál E! Entertainment, jenž provozuje společnost Universal Networks. Ta v České republice a na Slovensku provozuje i stejnojmenný seriálový a filmový kanál. Serveru DigiZone.cz to sdělila zástupkyně firmy v regionu bývalé federace Veronika Tamchynová. Službu třicetihodinového on-line videoarchivu v současné době u stanice nabízí operátor O2 Czech Republic. E! Entertainment! na našem trhu působí od roku 2012 na Slovensku, začátkem roku 2013 vstoupil i do České republiky.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Lifestylový kanál E! Entertainement v češtině od 1. října, jedná o rozšíření distribuce

Program je v současné době z šedesáti procent lokalizován do češtiny, zbytek je v originálním znění. Ve své nabídce ho má největší IPTV operátor u nás, společnost O2 Czech Republic, i satelitní jednička Skylink. Podle Tamchynové probíhají i jednání s dalšími telekomunikačními firmami na našem trhu. Kanál je k dispozici ve standardním i vysokém rozlišení (HDTV), v HD kvalitě se nicméně ještě k českým divákům nedostal. Operátor Skylink projevil zájem prozatím pouze o SD verzi.

Cloud23

Z ARCHIVU: „Celebrity“ kanál E! odstartuje na Slovensku ještě letos, u nás asi až v příštím roce

Lifestylový kanál E! je svým programováním na českém a slovenském trhu zcela originální. Přestože se částečně kryje se zaměřením Fashion TV nebo FashionBoxu, přináší i další pořady, které jiné stanice nenabízí. Pravděpodobně nejznámějším formátem je reality show z prostředí rodiny Kim Kardashian, manželky rappera Kanyeho Westa. Do podzimní sezóny stanice vstupuje s novinkou House of DVF (II. řada), Módní blogerky, Zpackané operace a zprostředkuje i původní záběry z červených koberců Emmy 2015 a MTV Video Music Awards 2015.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).