Hlavní navigace

Linka bezpečí spolupracuje se serverem xchat.cz

Jiří Macich ml.

Sdružení Linka bezpečí (provozující již dvanáct let krizovou telefonní linku stejného jména) oznámilo spolupráci s portálem Centrum.cz a jeho komunitním serverem Xchat.cz. Na adrese http://xchat.centrum.cz/lb je nyní dostupný tzv. krizový chat s konzultanty Linky bezpečí pro děti a mladistvé do 18 let nebo studenty do 26 let. Zejména pro děti a mladé lidi, kterým je tato služba určena, je chat v poslední době často přístupnější než telefon. Centrum.cz jsme si jako partnera vybrali mimo jiné…

Doba čtení: 1 minuta

Sdružení Linka bezpečí (provozující již dvanáct let krizovou telefonní linku stejného jména) oznámilo spolupráci s portálem Centrum.cz a jeho komunitním serverem Xchat.cz. Na adrese http://xchat.cen­trum.cz/lb je nyní dostupný tzv. krizový chat s konzultanty Linky bezpečí pro děti a mladistvé do 18 let nebo studenty do 26 let. Zejména pro děti a mladé lidi, kterým je tato služba určena, je chat v poslední době často přístupnější než telefon. Centrum.cz jsme si jako partnera vybrali mimo jiné proto, že má mezi českými providery velkou tradici, říká ředitel Linky bezpečí Tomáš Květák.

Chat je otevřen každé pondělí, úterý, čtvrtek a sobotu vždy od 15 do 17 hodin a od 19 do 21 hodin. Počet místností i hodiny, během nichž jsou naši odborní pracovníci na chatu k dispozici, se budeme snažit postupně zvyšovat až na každodenní provoz. Už první dny ukázaly, že o službu je zájem, uvádí vedoucí Linky bezpečí Kateřina Lišková. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?