Hlavní navigace

Mají veřejnoprávní média vstupovat na internet? Diskuse na IAC 2011

Redakce

Česká televize ohlašuje, že na jaře přijde s novou, zásadně posílenou online sekcí, která svým obsahem bude konkurovat komerčním poskytovatelům obsahu. Jaká internetová aktivita patří k poslání veřejnoprávních médií, jakých oblastí se má týkat a jaké mají být zdroje jejího financování? I to je jedno z témat, které se bude probírat na diskusním panelu konference IAC 2011 pořádané SPIRem. Panel obsadí jak zástupci komerčních i veřejnoprávních médií a moderovat jej bude Jan Potůček z Digizone.cz.…

Česká televize ohlašuje, že na jaře přijde s novou, zásadně posílenou online sekcí, která svým obsahem bude konkurovat komerčním poskytovatelům obsahu. Jaká internetová aktivita patří k poslání veřejnoprávních médií, jakých oblastí se má týkat a jaké mají být zdroje jejího financování? I to je jedno z témat, které se bude probírat na diskusním panelu konference IAC 2011 pořádané SPIRem. Panel obsadí jak zástupci komerčních i veřejnoprávních médií a moderovat jej bude Jan Potůček z Digizone.cz.

Registrovat se na konferenci můžete zde.

Našli jste v článku chybu?
29. 4. 2011 10:07
Ten (neregistrovaný)

Jen malý dodatek, co mi uniklo: oddělit to jde, a to tak, že můžete platit jen ten rozhlas, protože "tradiční rádio" ještě funguje a zpravidla neumí přijímat TV. Pokud ale máte TV, platbě za rozhlas nelze uniknout.

29. 4. 2011 10:05
Ten z … (neregistrovaný)

Veřejnoprávní médium placené z koncesionářských poplatků je dneska v době internetu přežitek, který by měl být zrušen. ČT i ČRo převést na normální komerční stanice, jako je každá jiná, a aby si vydlávaly stejně, jako komerční stanice. Pak ať si dělají na internetu, co chtějí. Ale příčí se mi platit si něco, co nevyužívám.

Mimochodem s příchodem DVB-T byla na lidi ušita velice chytrá bouda. Chcete si platit TV, ale nechcete si platit rádio? Smůla. Každý TV přijímač se stává přístrojem způsobilý…