Hlavní navigace

Mall má už 21. e-shop, tentokrát pro nejmenší

29. 9. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Do sítě internetových obchodů Mall.cz začátkem týdne přibyl již 21. e-shop. Zákazníci na Mimina.cz naleznou pestrý sortiment pro ty nejmladší a jejich rodiče. V nabídce jsou například autosedačky nebo kočárky, ale nechybí ani hračky, nábytek a různé doplňky a potřeby. Řada našich stálých zákazníků postrádala internetový obchod se zbožím pro malé děti – spuštění obchodu Mimina.cz bylo tedy dalším logickým krokem v rozvoji Mall.cz, uvedl Ondřej Fryc, předseda představenstva společnosti. Produkt…

Do sítě internetových obchodů Mall.cz začátkem týdne přibyl již 21. e-shop. Zákazníci na Mimina.cz naleznou pestrý sortiment pro ty nejmladší a jejich rodiče. V nabídce jsou například autosedačky nebo kočárky, ale nechybí ani hračky, nábytek a různé doplňky a potřeby.

Řada našich stálých zákazníků postrádala internetový obchod se zbožím pro malé děti – spuštění obchodu Mimina.cz bylo tedy dalším logickým krokem v rozvoji Mall.cz, uvedl Ondřej Fryc, předseda představenstva společnosti. Produkt manažer obchodu Tomáš Kubeš jej doplňuje: S rostoucí porodností předpokládáme, že stále více zákazníků bude chtít nakupovat přes internet pro své děti úplně všechno,“ (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).