Hlavní navigace

Mapy.cz: opět nové funkce a vlastní blog

Jiří Macich ml.

Portál Seznam dnes opět vylepšil svou klíčovou službu Mapy.cz. Novinkou je vyhledávání v jízdních řádech vlaků a autobusů. U městské hromadné dopravy si lze dokonce zobrazit jízdní řád pro konkrétní zastávku na mapě. Staronovou funkcí je přehledová mapka, která se na mapách od Seznamu poprvé objevila již v roce 1998. Seznam také založil o tomto svém projektu speciální blog na adrese http://blog.lide.cz/mapy.cz. (ILBlog – Ivo Lukačovič)

Portál Seznam dnes opět vylepšil svou klíčovou službu Mapy.cz. Novinkou je vyhledávání v jízdních řádech vlaků a autobusů. U městské hromadné dopravy si lze dokonce zobrazit jízdní řád pro konkrétní zastávku na mapě. Staronovou funkcí je přehledová mapka, která se na mapách od Seznamu poprvé objevila již v roce 1998. Seznam také založil o tomto svém projektu speciální blog na adrese http://blog.li­de.cz/mapy.cz. (ILBlog – Ivo Lukačovič)

Našli jste v článku chybu?
18. 7. 2006 13:57
Touto funkcí disponuje pražský IDOS. Stačí při výběru zastávky zobrazit mapu a někam do ní kliknout (nebo si nechat vyhledat adresu). Výsledky potom berou v potaz všechny zastávky v dosahu. Čas potřebný k přesunu na ně se nezohledňuje, ale trasa je znázorněna na mapě spojení.
17. 7. 2006 20:36
Leo (neregistrovaný)
Kdyz jsem cetl nadpis prispevku, na chvilicku probleskla nadeje, ze je to konecne nejaky inteligentni vyhledavac, ale zase jen klasicke zastavky a odkaz na neprakticky IDOS. Kdyz uz konecne nekdo prijde s rozumnym hledanim - zadam adresu jedna, adresu dva (nebo body zadam kliknutim do mapy) a dostanu spojeni, aniz bych musel znat linky, zastavky atd. Leo