Hlavní navigace

Marketing Monday o webové analytice s Dušanem Janovským již v pondělí

1. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už příští pondělí se koná další díl seriálu podvečerních setkání Marketing Monday. Tématem večera jsou tentokrát poslední trendy v oblasti webové analytiky. S přednáškou Jak se Seznam.cz liší od ostatních vyhledávačů a co z toho vyplývá pro tvůrce webových stránek vystoupí Dušan Janovský. Jan Tichý zasvětí posluchače do méně známých možností Google Analytics. Jiří Štěpán ze společnosti Et Netera se zamyslí nad důsledky toho, že analýza návštěvnosti probíhá čím dál častěji v reálném čase. Pavel…

Už příští pondělí se koná další díl seriálu podvečerních setkání Marketing Monday. Tématem večera jsou tentokrát poslední trendy v oblasti webové analytiky.

S přednáškou Jak se Seznam.cz liší od ostatních vyhledávačů a co z toho vyplývá pro tvůrce webových stránek vystoupí Dušan Janovský. Jan Tichý zasvětí posluchače do méně známých možností Google Analytics. Jiří Štěpán ze společnosti Et Netera se zamyslí nad důsledky toho, že analýza návštěvnosti probíhá čím dál častěji v reálném čase. Pavel Jašek z Dobrého webu si vezme na starosti úvodní přednášku, která nás zasvětí do aktuálních trendů a problémů webové analytiky.

Marketing Monday začíná v pondělí 7. listopadu v konferenčních prostorách PWC Business Community Centra. Chcete-li znát aktuální trendy v klíčovém podoboru internetového byznysu a potkat přední české odborníky na webovou analytiku, registrujte se včas.