Hlavní navigace

Marketing&Media: Z1 počítá se zrušením několika pořadů

2. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 12. 2008

Podle aktuálního vydání týdeníku Marketingu&Media počítá zpravodajská televize Z1 se zrušením několika zatím blíže nespecifikovaných pořadů. Její vedení se k celé záležitosti odmítá vyjádřit, médium získalo pouze stanovisko mluvčí televize Ivany Dubášové. Ta na otázku, zdali omezení souvisí s šetřením, uvedla: Každý program má své náklady, ale to teď není primární. Jedním ze zrušených pořadů má být dle Marketingu&Medií diskuse 18 minut, který moderují např. Igor Chaun nebo Petra Procházková.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: Martin Mrnka: Analogové kabelovky porušují zákon, nezařazují Z1

Zpravodajská televize Z1 vysílá prostřednictvím DVB-T multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group (CDG) v Praze, Plzni, Brně a Ostravě, volně ji mohou naladit také majitelé digitálních satelitních set-top-boxů na pozici 23.5 st. vých., šířena je i v řadě kabelových a IPTV sítí. Program kanálu je dostupný také na internetu prostřednictvím adresy www.z1tv.cz. Televize má však problém se zařazováním svého vysílání do analogových kabelových sítí. Mnoho z nich ji nenabízí v základní omezené programové nabídce.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.