Hlavní navigace

Markíza zvažuje vysílání novácké Kriminálky Anděl

29. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 10. 2008

Slovenská komerční televize Markíza zvažuje převzetí seriálu Kriminálka Anděl od své sesterské stanice NovyČeska. Včera o tom informoval server Mediálne.sk. Za zájmem pravděpodobně stojí nadprůměrná sledovanost, která české jedničce přináší podíly okolo padesáti procent. Šlo by přitom o poměrně paradoxní situaci, protože Kriminálka Anděl je natočena po vzoru slovenského Mesta tieňov, které vysílala Markíza a na jehož vzniku se podílela bratislavská spoločnosť D.N.A. Production.

FOTOGALERIE: Kriminálka Anděl na TV Nova

Seriál v hlavní roli s Martinem Stropnickým by mohl vyplnit čas do doby, než začne Markíza vysílat druhou řadu Mesta tieňov, které v současné době natáčí. I když tento seriál nebyl na slovenské jedničce propadákem, očekávalo se od něj více. S průměrným share okolo třiceti procent a ratingem 9.5 % se vysílal v pátek po deváté hodině. Patnáctidílný původní seriál Kriminálka Anděl uvedla poprvé Nova v pondělí 1. září od 20 hodin a vysílá ho každé pondělí.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).