Hlavní navigace

Média a svět na ČT 24 tentokrát o pirátském příjmu ze satelitu

7. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 6. 2009

AKTUALIZOVÁNO V poslední době se začíná hovořit ve větší míře o pirátském příjmu satelitní digitální televize. Tuto vlnu odstartovala rumunská platforma Digi TV, která jako obranu proti černým divákům začala častěji provádět změny ve svém kódování. O této problematice nyní také často píší různé odborné servery včetně toho našeho. Není se proto čemu divit, že si ho všimnul také zpravodajský kanál ČT 24.

Ten se bude věnovat fenoménu pirátského satelitního příjmu v neděli od 16:33 v pořadu Média a svět. Do studia o tomto závažném problému přijdou pohovořit s moderátorem Františkem Lutonským dva hosté. Jedním z nich bude technický ředitel společnosti Czech Digital Group Tomáš Vlček, druhým bude zástupce naší redakce. Inspirací pro vznik tohoto pořadu byl pondělní článek na DigiZone.cz, který vzbudil u čtenářů mimořádný ohlas.

MM socky3

Problematice nelegálního příjmu se budeme věnovat i nadále a v úterý vám přineseme rozhovor s ředitelkou České protipirátské unie Markétou Prchalovou.

AKTUALIZOVÁNO 7.6. – Zpravodajský kanál ČT 24 bohužel pořad Média a svět v premiéře neodvysílal. Jeho čas musel ustoupit důležitější události – živému přenosu z vyslovení důvěry vládě. Diváci tak budou moci vidět pořad v náhradním čase, a to v pondělí 8. června od 4:05 a v sobotu 13. června od 7:05 a 14:34. Média a svět budou uložena také v sekci iVysílání.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.