Hlavní navigace

Média a svět v neděli na ČT 24 s tématem Primy

10. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 4. 2008

Pravidelný televizní nedělník Média a svět se bude tento týden věnovat televizi Prima. Hostem relace moderátora Petra Skočdopoleho bude generální ředitel stanice Marek Singer, který se poprvé představí ve studiu České televize (ČT). Pořad vysílá v premiéře zpravodajský program ČT 24 v neděli 13. dubna v 16:33.

UXD

Ve vysílání bude řeč o problému nízké sledovanosti Zpráv TV Prima i o nacházejícím fotbalovém Euru, na které má Prima práva. V reportáži Petra Vybírala dostanou prostor pro vyjádření ředitel zpravodajství chystané televize Z 1 Hanuš Hanslík, šéfredaktor DigiZone.cz a redaktor Reflexu Jan Potůček i někdejší ředitel Primy Martin Dvořák.

Právě Martin Dvořák nenechá nit suchou na švédských spolumajitelích televize. Kdyby prý – čistě hypoteticky – dostal nabídku ředitelovat Primě znovu, určitě by začal tím, že by vyházel všechny zahraniční konzultanty a pokusil by se postavit zpátky svůj původní tým, který pracoval kontinuálně v televizi po dobu šesti let.

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.