Hlavní navigace

Megablog.cz: další český komunitní portál na obzoru

13. 3. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kontroverzní postava českého Internetu, známý bloger a tvůrce systému Blog:CMS Radek Hulán oznámil přípravy komunitního serveru megablog.cz. Já vím, v ČR je blogů a blogísků neůměrné množství, tento se ale chce zaměřit na pokročilé uživatele. Celek je založen na upravené fantastické komerční platformě IP.Board, IP.Blog a IP.Gallery (doplňuje k ní především nové vzhledy, SEO URL a jiné adresy osobních prezentací), a jeho hlavní silou bude snadnost použití mixovaná s obrovským množstvím funkcí,…

Kontroverzní postava českého Internetu, známý bloger a tvůrce systému Blog:CMS Radek Hulán oznámil přípravy komunitního serveru megablog.cz. Já vím, v ČR je blogů a blogísků neůměrné množství, tento se ale chce zaměřit na pokročilé uživatele. Celek je založen na upravené fantastické komerční platformě IP.Board, IP.Blog a IP.Gallery (doplňuje k ní především nové vzhledy, SEO URL a jiné adresy osobních prezentací), a jeho hlavní silou bude snadnost použití mixovaná s obrovským množstvím funkcí, piše Radek Hulán na svých stránkách. Součástí nového portálu by vedle blogů měla být i fotoalba, diskuzní fóra, sdílení videa a podobně. Server prý bude spuštěn 1. dubna tohoto roku. (Well Done)

I u nás na Lupě si můžete založit blog (věnovaný převážně Internetu a IT). Nechybí funkce jako moderování diskuzí, galerie fotografií, visuální editor příspěvků nebo podpora sdíleného videa. Nejlepší blogery navíc každý měsíc odměňujeme honorářem.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).