Hlavní navigace

Televize Metropol připomene Rudým týdnem těžká léta komunismu

16. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 2. 2012

PROGRAMOVÉ SCHÉMA A VIDEO UVNITŘ Pražská televize Metropol chystá do svého programu v období od 20. do 26. února speciální vysílání s názvem Rudý týden. V něm připomene unikátními reportážemi a řadou zajímavých hostů období 50. let 20. století, kdy v Československu vládla hluboká totalita pod křídly komunistů. Ve studiu televize se vystřídají pamětníci, historici a mimo jiné i oběti tehdejšího režimu.

MMF tip early

DOKUMENT: Programové schéma TV Metropol od 20. do 26. února (PDF, 505 kB)

Jako první budou moci nahlédnout diváci také do nové expozice Národního divadla s názvem Laboratoř moci a perličkou bude prohlídka prostor takzvaného Gottwaldova mauzolea v Národním památníku na Vítkově. Jsme velmi rádi, že se můžeme společně s Národním muzeem podílet na akci, která má připomenout jednu z nejtemnějších stránek našich dějin. Akci zároveň vnímáme jako velmi aktuální, uvedl při této příležitosti generální ředitel Metropole Marek Vítek. V pátek 24. 2. od 13 hodin budeme mít speciální vysílání z Národního památníku na Vítkově, které odstartujeme přenosem tiskové konference k zpřístupnění Laboratoře moci, doplnila PR manažerka Anna Lukešová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).