Hlavní navigace

MGM Channel se v květnu oblékne do nového vizuálu

26. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

26. 4. 2010

Nový grafický vizuál chystá od 1. května filmový kanál klasických hollywoodských snímků MGM Channel. Právě jeho studia budou inspirací pro nové pojetí prezentace divákům. Již v minulých dnech se mohli diváci dočkat kosmetických změn u loga, které se posunulo do pravého horního rohu. Zájemci o tuto televizi se mohou těšit především na nové zpracování programové menu.

ČTĚTE TAKÉ: Filmový kanál MGM upravil a posunul své logo doprava

Zástupci stanice si od tohoto kroku slibují mimo jiné oslovení mladšího publika, ovšem i nadále bude cílit především na diváky ve věku 39 až 49 let. Do nového vizuálu se obléknou také webové stránky na adrese www.mgmchannel­.com. Změní se jejich grafika i layout. Mezi motivy, které budou představovat nový vizuál, bude například mávající herečka, tančící pár na scéně a další. Přímým konkurentem této stanice je program TCM (Turner Classic Movies), který však v tuzemsku nikdy nebyl lokalizován.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.