Hlavní navigace

Milníky digitalizace opět budou. Televize se však už netýkají

17. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

17. 1. 2011

Konference Milníky digitalizace, kterou vždy pořádalo vydavatelství Sdělovací technika na téma související s televizním vysíláním – terestrika, kabelová televize, satelit nebo nové technologie – opět ožívá. Tomuto fenoménu, který se alespoň na poli DVB-T chýlí ke svému závěru, se však už věnovat nebude. Její další ročník se tentokrát zaměří na takzvaný Smart Life, konkrétně pak chytré sítě.

K TÉMATU: Konference o digitalizaci prořídly, nebude ani kulatý stůl DigiZone.cz

Změna tématu konference souvisí právě s ukončením přechodu z analogového na digitální terestrické vysílání, které proběhne téměř všude již do konce letošního roku. Jak jsme vás již v říjnu informovali, z tohoto důvodu se nekoná ani konference Kulatý stůl, který pořádala společnost Internet Info (vydavatel webu DigiZone.cz), a některé další. Milníky mění také místo konání. Z půdy České televize na Kavčích horách se stěhují do TOP Hotelu Praha, kde se budou konat 25. ledna.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.