Hlavní navigace

Ministerstvo investuje 100 milionů do projektu hodnocení hotelů

Redakce

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) připravuje projekt v hodnotě 100 milionů korun, který má za cíl hodnotit hotely. Projekt zcela pomíjí existující hodnocení v podobě hvězdiček.Jednotlivé ubytovací kapacity budou podle Hospodářských novin hodnotit soukromí kontroloři, najatí ministerstvem. Otázkou je, proč ministerstvo chystá hodnocení hotelů, když je na Internetu možné už dnes vyhledávat recenze zákazníků. Tyto recenze jsou většinou provozovány komerčními subjekty a jejich získávání daňové…

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) připravuje projekt v hodnotě 100 milionů korun, který má za cíl hodnotit hotely. Projekt zcela pomíjí existující hodnocení v podobě hvězdiček.Jed­notlivé ubytovací kapacity budou podle Hospodářských novin hodnotit soukromí kontroloři, najatí ministerstvem.

Otázkou je, proč ministerstvo chystá hodnocení hotelů, když je na Internetu možné už dnes vyhledávat recenze zákazníků. Tyto recenze jsou většinou provozovány komerčními subjekty a jejich získávání daňové poplatníky nic nestojí.

Našli jste v článku chybu?
2. 3. 2012 10:18
g (neregistrovaný)

Odklánět netřeba. O tyto pozice bude velký zájem - představte si, že by náplní Vaší práce bylo objíždět kvalitní hotely a trávit v nich pracovní dobu testy jako je test zda inzerované masáže jsou dostatečně kvalitní, vířivky ve spa víří, humr podávaný na snídani je dostatečně čerstvý, zda opravdu obsluha doveze v 1 hodinu ráno kaviár až na pokoj... Vše placeno daňovými poplatníky a ještě Vám půjde plat - Vy byste takovou práci nebral všemi deseti? :))

2. 3. 2012 10:12
Lol Phirae (neregistrovaný)

Voe, asi proto, že je potřeba "odklonit" sto mega do kapsy nějaké zbytečné firmy spřízněné s nějakým papalášem. Pochopitelně za patřičnou provizi. No a proto je potřeba zmrazit a zdanit důchody a zvýšit DPH nejmíň na 50 procent, aby ta banda zlodějů měla co odklánět.